Nizozemská značka March má desetiletou tradici a renomé výrobce, který za přijatelné ceny poskytuje tu nejvyšší kvalitu. Kromě toho se zavazadla March mohou pyšnit i originálním designem, nízkou hmotností a praktickými detaily, které ocení snad každý cestovatel. V sortimentu této značky naleznete kufry textilní a kufry skořepinové. Ultralehké textilní kufry mohou ve většině případů až o čtvrtinu zvětšit svůj objem, luxusní skořepinová zavazadla jsou vyráběna z nejkvalitnějších materiálů, jako je ABS plast či polykarbonát. Kufry jsou vybaveny speciálními hladkými kolečky, která umožňují tichý, bezproblémový pojezd a jednoduchou manipulaci, takže se na cestách budete cítit pohodlně i s velkým nákladem. O cennosti v zavazadle se nebudete muset bát, protože většinu kufrů je možné zabezpečit pomocí integrovaného TSA zámku, nebo alespoň zámku kombinačního.

RIBBON silver brushedVhodný kufr pro své cesty v sortimentu March určitě najdete díky velkému množství typů a barevných variant. Cestování v letadle vám usnadní i fakt, že nejmenší kufry jsou vyráběny v souladu s požadavky na palubní zavazadlo většiny leteckých společností.

Produkty March jsou vyráběny podle nejvyšších a nejmodernějších standardů, přičemž všechny surové materiály i výrobní procesy podléhají náročným kontrolám kvality.

Každý vyvinutý produkt je pečlivě testován v laboratořích a testovacích centrech. Testovány jsou jednotlivě všechny komponenty zavazadel (kolečka, materiály, výsuvná teleskopická rukojeť, držadla).

Produkty následně prochází šesti stupni testování: test pádu, držadel, nárazu, jízdy, zdolávání schodů a teplotním testem.

Pětiletá záruka na všechny produkty je sama o sobě garancí kvality a dalším důvodem, proč je značka March tak vyhledávaná. Chcete-li si užít bezproblémové cestování, neváhejte a vyberte si kufr, který vám vydrží, bude stylovým doplňkem a pomocníkem. Značka March vám to vše může zaručit!