Základní charakteristikou skořepinového kufru je pevný materiál. V případě značky March se setkáte s několika základními plasty jako jsou ABS, polykarbonát a polypropylen. Častá je i kombinace polykarbonátu s ABS plastem. Nejluxusnější kufry jsou vyráběny z Makrolon polykarbonátu. Všechny materiály propůjčují jednotlivým typům zavazadel unikátní vlastnosti, jako je odolnost, nízká hmotnost, pružnost a snadná údržba.

Více o materiálech.

Cestovní kufry jsou tradičně vyráběny ve třech velikostech – L (velký), M (střední) a S (malý), přičemž nejmenší S kufry jsou většinou leteckých společností tolerovány jako palubní zavazadla.

Na všechny výrobky se vztahuje pětiletá záruční lhůta, což samo o sobě vypovídá o vysoké kvalitě kufrů March.

March Apo

Designově čisté, elegantní a úžasně lehoučké zavazadlo March Apo z Makrolon polykarbonátu si získá srdce skoro každého cestovatele. Oblé tvary a písková struktura povrchu působí velmi jemně a stylově.

Zajímavá dvoukolečka, která rotují v 360°  a skvěle udržují stabilitu zavazadla, se pohybují hladce a tiše. Ovládat kufr je snadné také díky výsuvné rukojeti s aretačním tlačítkem na madle.

S integrovaným TSA zámkem se nebudete muset obávat zlodějů, ale ani letištní kontroly a poničení zavazadla.

Dvoustranně řešený balící systém interiéru umožňuje přehledné sbalení a následné vybalování věcí.

Barvy:

apollo

ujf6588z-980x2000

 

 

 

 

Rozměry:

L: 76 x 53 x 29 cm / 3,7 kg / 108 l

M:  68 x 48 x 26 cm / 2,8 kg / 76 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm / 2,4 kg / 39,5 l

March Aspen

Designově jednoduché, ale přesto jedinečné zavazadlo March Aspen je vyráběno z nerozbytného polypropylenu. Ten kufru propůjčuje samé skvělé vlastnosti: je extrémně odolný, pružný a má nízkou hmotnost.

Kufr se snadno a tiše pohybuje na čtyřech odlehčených dvoukolečkách, která se zlehka otáčejí všemi směry. Manipulace se zavazadlem je tedy hračka. K tomu si přidejte výsuvnou rukojeť z hliníku, jenž je aretačním tlačítkem nastavitelná přesně podle výšky vaší postavy.

O bezpečí a ochranu vašich věcí se stará zabudovaný TSA kombinační zámek. Tento typ zamykání je výhodný i při letištních kontrolách, kdy se do kufru mohou dostat speciální TSA agenti bez poničení zavazadla. Při cestách např. do USA je TSA zámek nutností.

Interiér zavazadla je řešen dvoustranným úložným prostorem s dělící přepážkou, na které je umístěna kapsa na zip.

Barvy:

aspen

zu8b3mmr-980x2000

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 53 x 29 cm / 4,2 kg / 109 l

M:  66 x 47 x 26 cm / 3,3 kg / 73,5 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 39 x 20 cm / 2,4 kg / 38,5 l

 

March Avenue

Když se spojí nekompromisní kvalita Makrolon polykarbonátu s opravdu neotřelým a luxusním designem, vznikne March Avenue. S tímto kufrem se opravdu nemusíte obávat zapadnutí v davu, potíží s přesunem ani poničení při běžném cestování. Makrolon polykarbonát má jedinečné vlastnosti vhodné právě pro zavazadla tohoto typu. Je ještě lehčí než obyčejný polykarbonát a při vyvíjeném tlaku se spíše prohne než aby praskl, takže si můžete bezstarostně užít cestu.

Bezproblémová manipulace. Kufry March Avenue disponují čtyřmi dvojitými kolečky, která se snadno otáčejí do všech směrů a výborně tak reagují na požadovaný směr jízdy. Manipulovat se zavazadlem je možné pomocí výsuvné rukojeti s aretací.

Bezpečí a jistota. Jezdce zipů kufrů March Avenue lze uzamknout do integrovaného TSA zámku. Díky němu můžete cestovat i například do Spojených států a neobávat se poničení zavazadla při letištní prohlídce ani neoprávněného vniknutí k převáženým věcem.

Přehledný interiér. Do kufru se zabalíte snadno a přehledně pomocí dvoustranně řešeného systému ukládání. Zavazadlo je uvnitř vlastně rozděleno přepážkou na dvě poloviny. Zároveň můžete obsah upevnit pomocí kompresních popruhů, které kromě vypadnutí věcí zabrání například i zmačkání uloženého oblečení. Na přepážce je umístěna další kapsa na zip, vhodná na drobnější náklad nebo složenou košili.

Poškrábání nehrozí. Zavazadla March Avenue jsou díky speciální povrchové úpravě odolná k poškrábání a oděrům, ke kterým dochází při běžné manipulaci s kufrem.

Barvy:

 

navyAvenue17

 

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 29 x 54 cm / 4,1 kg / 108 L

M:  66 x 25 x 46 cm / 3,1 kg / 72 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 21,5 x 35 cm / 2,2 kg / 40 L

 

March Beau Monde

Jedinečné a elegantní kufry March Beau Monde zaujmou na první pohled netradičním designem osvěženým koženým proužkem s logem. Samotné zavazadlo je vyrobeno z kombinace ABS plastu a polykarbonátu. Čerpá výhod obou materiálů. Díky ABS plastu je odolné a lehké, polykarbonát mu zase propůjčuje pružnost. S March Beau Monde bude spokojený každý cestovatel, jenž hledá kvalitní a přitom originální kufr.

Pojízdný systém zavazadla March Beau Monde tvoří čtyři dvoukolečka, která jsou hladká, kvalitní a otočná v 360°. Ta zaručují pohodlný pojezd, stabilitu a bezproblémovou změnu směru jízdy. K manipulaci s kufrem slouží hliníková výsuvná rukojeť s aretačním tlačítkem.

V zapínání kufru je zabudován TSA kombinační zámek, který zajišťuje ochranu před zloději a zároveň umožňuje přístup do zavazadla letištnímu personálu. Už se proto nemusíte obávat poničení zapínání při nešetrné prohlídce obsahu kufru.

Přehledné a rychlé sbalení věcí do kufru umožňuje dvoustranný systém interiéru s kapsou na zip a kompresními popruhy.

Matná povrchová úprava chrání kufr před poškrábáním a oděry.

Barvy:march_beau-monde_omegablue

beau_monde

Rozměry:

L: 72 x 51 x 30 cm / 3,8 kg / 101 l

M:  62 x 43 x 27 cm / 3,0 kg / 65 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 37 x 24 cm / 2,3 kg / 41 l

 

March Bumper

March Bumper je ideální volbou pro všechny dobrodruhy. Výběr mezi množstvím barevných variant uspokojí všechny milovníky stylu a originality.

Elegance i odolnost. Kufr je vyroben ze 100% ABS, díky čemuž je vysoce odolný. Speciální povrchová diamantová úprava nejen skvěle vypadá, ale zároveň chrání zavazadlo před poškrábáním během přepravy.

Pohodlná manipulace. Kufr je vybaven čtyřmi hladkými dvoukolečky, která zaručují opravdu tichý a snadný přesun. Pohyb s kufrem usnadňuje i teleskopické madlo s aretací.

Přehledný interiér. Zavazadlo disponuje oboustranným balícím systémem s oddílem na oblek.

Beze strachu. Věci uvnitř můžete pohodlně uzamknout pomocí TSA kombinačního zámku.

Barvy:

barvy_bumperBUMPER diamond darklake

Rozměry:

L: 76 x 30 x 48 cm / 4,8 kg / 109,5 L

M:  66 x 26 x 42 cm / 3,9 kg / 71 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 35 cm / 2,6 kg / 39,5 L

 

March Cosmopolitan

Odlehčený kufr Cosmopolitan potěší na cestách každého profesionála.

Odolnost a luxusní vzhled. Kufr je vyroben ze 100% Makrolon polykarbonátu, což kromě odolnosti a kvality zaručuje opravdu nízkou váhu, což se zvláště hodí při delším cestování, kdy se každé kilo navíc počítá.

Povrch kufru je buď jemně matný nebo má speciální hedvábně diamantovou povrchovou texturu, která snižuje riziko poškrábání.

Stabilita a snadná manipulace. Čtyřkolečkový přesuvný systém zahrnuje speciální hladká kolečka hinomoto rotující v 360°. Snadnou přepravu umožňuje i odlehčená hliníková výsuvná rukojeť s tlačítkem pro uzamčení.

Bezpečnost především. Proto je kufr vybaven TSA zámkem. Nemusíte se tedy dále obávat neoprávněného vniknutí do vašich osobních věcí či krádeže cenností.

Sbaleno na cesty. Opravdu přehledný interiér zavazadla usnadní balení a udrží systém v přepravovaných věcech. Kufr disponuje oboustranným balícím systémem a oddílem na oblek.

Barvy:

cosmopolitanu3ytw4yp-980x2000

 

Rozměry:

L: 77 x 30 x 54 cm / 3,8 kg / 121 l

M:  66 x 25 x 46 cm / 2,9 kg / 74 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 37 cm / 2,2 kg / 41 l

 

March Cosmopolitan Platinum

Se zavazadly March Cosmopolitan Platinum se stanete opravdovým cestujícím profesionálem. Kufry Cosmopolitan Platinum patří mezi ta nejlepší skořepinová zavazadla na trhu. Rámová konstrukce je zhotovena z hliníku, což zaručuje vysokou odolnost a stabilitu. Stěny skořepiny tvoří luxusní makrolon polykarbonát, pružný, odolný a díky poréznosti i lehký materiál.

Pojízdný systém kufru disponuje čtyřmi super tichými hinomoto dvoukolečky, která jsou při pohybu hlasitá pouhých 54 dB. K manipulaci slouží vysoce kvalitní hliníková rukojeť s aretací pro správné nastavení výšky.

Výhodou rámového kufru je i zapínání na přezky, které jsou u Cosmopolitan Platinum doplněny dvěma TSA zámky. Přezky zabraňují rozjetí zipu a zároveň obsah kufru lépe chrání před zloději.

Snadné a přehledné sbalení vašich věcí zajišťuje dvoustranně řešený úložný prostor s dělící přepážkou, kapsou na zip a kompresními popruhy.

Broušená textura povrchu eliminuje případný oděr nebo poškrábání.

Barvy:march_cosmopolitan_platinum

cosmopolitanplatinum

Rozměry:

L: 77 x 54 x 30 cm / 4,3 kg / 115 l

M:  66 x 46 x 25 cm / 3,4 kg / 69 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 37 x 20 cm / 2,5 kg / 36,5 l

March Cosmopolitan SE

Hledáte-li zavazadlo té opravdu nejvyšší kvality, zaměřte svou pozornost na speciální edici March Cosmopolitan. Vlajková loď značky Cosmopolitan je doplněna o ty nejtišší kolečka hinomoto, která při pojezdu vydávají pouhých 54 dB. V kombinaci s špičkovým materiálem Makrolon polykarbonát a vysoce funkčními prvky získáte společníka, který vás na cestách nikdy nezklame.

Zavazadlo Cosmopolitan vypadá díky speciálně broušenému povrchu jako vyrobené z hliníku. Na omak i na pohled je tedy designově velmi přitažlivé. Navíc tato povrchová textura brání poškrábání a oděru během cestování.

Pohyb zajišťují čtyři speciální hinomoto dvoukolečka. Lehce se otáčí do všech směrů v 360° a jsou tak tichá, že letištní halou projedete jako myška. Vysoce kvalitní hliníková rukojeť s aretací umožní komfortní manipulaci.

Samozřejmostí je možnost uzamknout kufr pomocí TSA zámku, který je zabudován v zapínání.

Luxusní interiér s dvoustranně řešeným prostorem usnadní balení i vybalování. Vše si najde své místo a vy tak budete mít přehled o každé maličkosti.

Barvy:

cosmopolitanSE

stribrna

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 54 x 30 cm / 4,3 kg / 115 l

M:  67 x 46 x 25 cm  / 3,4 kg / 69 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 37 x 20 cm / 2,5 kg / 36,5 l

 

March Daytona

Máte-li rádi neotřelý futuristický design, March Daytona vás jistě zaujme. Kromě originálního vzhledu se však může pyšnit i nekompromisní kvalitou např. v podobě materiálu Makrolon polykarbonát. Ten je díky pórovitosti ještě lehčí než obyčejný polykarbonát a přitom si stále zachovává pružnost a odolnost.

Kufr je vybaven čtyřmi hladkými dvoukolečky. Ta jsou tichá a rotují v 360°. Zajišťují tak bezprobémový pojezd a stabilitu. Ovládat je můžete pomocí výsuvné rukojeti z hliníku, jenž je opatřena aretačním tlačítkem na madle.

Zabudovaný TSA kombinační zámek vám ušetří mnoho starostí ať už cestujete do USA, kde je nutností nebo kamkoliv jinam.

Sbalit se na cesty, vybalovat nebo jen hledat v kufru jednu věc je velmi snadné a přehledné díky dvoustranně řešenému úložnému prostoru. Součástí interiéru je i kapsa na zip na dělící přepážce.

Matná struktura povrchu zavazadlo chrání před oděry a poškrábáním během cestování.

Barvy:

daytona

zklbm557-980x2000

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 76 x 53 x 28 cm / 3,9 kg / 104 l

M:  66 x 47 x 25 cm / 3,4 kg / 71 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,4 kg / 37,5 l

 

 March Discovery

Objevujte svět s luxusními rámovými kufry March Discovery. Tato zavazadla jsou určena všem, kteří se nespokojí s kompromisy a hledají prvotřídní kvalitu. Hliníkový rám kufru zaručuje odolnost, stabilitu a bezpečnost, zvláště, když je kromě dvou přezek vybaven i dvěma TSA zámky. Tělo zavazadla tvoří mix materiálů ABS a polykarbonát, který díky broušené povrchové úpravě dokonale imituje hliník, ale zároveň kufr odlehčuje.

Čtyři dvojitá kolečka zajišťují perfektní stabilitu a pohodlné manévrování. Jsou hladká, tichá, otočná v 360° a dokonale se přizpůsobí tempu chůze i změnám směru. K manipulaci slouží výsuvná hliníková rukojeť s aretacčním tlačítkem.

Luxusní interiér tvoří dvoustranný balící prostor a vyjímatelná přepážka se dvěma pěnovými kapsami. Díky ní je obsah kufru ještě přehlednější a balení jednodušší.

Broušená povrchová úprava eliminuje případné poškrábání a oděr.

Rozměry:march_discovery_silver

L: 75 x 53 x 30 cm / 5,4 kg / 110 l

M:  6 x 46 x 2 cm / 4,5 kg / 70 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 22 cm / 3,6 kg / 40 l

 

 

 

 

March Everest

S kufrem March Everest sice asi nezdoláte nejvyšší horu světa, ale určitě si usnadníte cestování letadlem nebo jinými dopravními prostředky. Kombinace materiálů ABS plast a polykarbonát zaručuje odolnost, pružnost a zejména nízkou hmotnost.

Se zavazadlem March Everest se manipuluje pomocí výsuvné hliníkové rukojeti s aretačním tlačítkem. Samotný kufr je pojízdný na celkem osmi kolečkách. Tato čtyři dvoukolečka jsou hladká, odlehčená a otočná v 360°, což zajišťuje pohotové změny směru a celkově snadné manévrování.

Zabudovaný TSA kombinační zámek slouží jako ochrana před zloději a současně poskytuje přístup do zavazadla letištní kontrole, která není nucena kufr otevírat násilím a způsobit tak nenávratné zničení.

Interiér zavazadla je řešen dvoustranně a je doplněn kapsou na zip či kompresními popruhy. Díky tomu se do zavazadla lze zabalit přehledně a pohodlně.

Vnější broušená povrchová úprava je elegantní a chrání kufr před nechtěným poškrábáním či oděrem.

Barvy:march_everest_red

everest

Rozměry:

L: 75 x 51 x 30 cm / 3,4 kg / 104 l

M:  65 x 46 x 26 cm / 2,5 kg / 69 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 1,9 kg / 37 l

 

March Gotthard

Elegantní March Gotthard překvapí svou polypropylenovou odolností navzdory jemnému a křehkému designu. Polypropylen dává schránce kufru také pružnost a jedinečný vzhled.

Řada Gotthard přichází i s praktickým palubním zavazadlem Gotthard Cabin Size, které disponuje přední kapsou na notebook velikosti 15″. Tento oddíl má samostatný vstup a je zamykatelný. K notebooku tedy budete mít rychlý přístup během celé cesty a zároveň ho uchováte v bezpečí před zloději.

Pro ještě větší cestovatelský komfort můžete využít Gotthard Beauty Case. Tento malý polypropylenový kufřík udrží systém nejen ve vašich kosmetických potřebách.

Čtyři originálně řešená kolečka v barvě zavazadla jsou otočná v 360° a zajišťují stabilitu i hladký pojezd. Kufr lze ovládat pomocí výsuvného madla s aretací.

Samozřejmostí se u kufrů March stal i integrovaný TSA kombinační zámek. Ten je při cestách např. do USA naprostou nutností, ale skvěle poslouží i při jiném běžném cestování.

Dvoustranně řešený systém interiéru maximálně usnadní jakékoliv balení. Chytře využít lze i kapsu na zip umístěnou na dělící přepážce.

Povrchová písková struktura chrání kufr před poškrábáním a oděry během cestování.

Barvy:

gotthard_new

 

white

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 52x 30cm / 3,4 kg / 111 l

M:  67 x 46 x 25 cm / 2,8 kg / 70 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm / 2,2 kg / 39 l

 

March Mikado

Broušený povrch, minimalistický design a kombinace ABS plastu s polykarbonátem. Tak by se mohl představit kufr March Mikado. Kvalitní provedení a řada funkčních detailů usnadní a zpohodlní cestování kamkoliv.

Zavazadlo se pohybuje na čtyřech tichých dvoukolečkách, jenž hladce rotují v 360°. O komfortní manipulaci se postará teleskopická rukojeť s aretací v požadované výšce.

Bezpečí vašim věcem a hladkou letištní kontrolu zajišťuje TSA kombinační zámek, který je zabudován v zapínání kufru.

Balení a vybalování je díky dvoustranně řešenému interiéru pohodlné a přehledné.

Barvy:

mikado

ume7f00u-980x2000

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 54 x 31 cm / 4,4 kg / 118 l

M:  67 x 45 x 27 cm / 3,5 kg / 74 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 36 x 21 cm / 2,7 kg / 37 l

 

March New Carat

Kufr March New Carat je ideálním společníkem pro náročné cestovatele. Zavazadlo je vyrobeno ze speciálního odlehčeného materiálu ABS, který zajistí pohodlnou manipulaci, stabilitu a odolnost. Originální vzhled kufru dává i unikátní diamantová povrchová textura, která jej zároveň chrání před poškrábáním.

Nenáročná manipulace. Pojízdný systém, který je tvořen čtyřmi dvoukolečky, je tichý, odolný a ideální pro přejezd mezi letištními terminály. Kufr je navíc vybaven hliníkovým teleskopickým madlem s tlačítkem pro jeho uzamčení.

Cestování beze strachu. Kufr disponuje TSA kombinačním zámkem, takže se již nebudete muset obávat poničení zavazadla při bezpečnostní prohlídce. Zámek zároveň skvěle ochrání vaše věci uvnitř kufru.

Snadné balení. Luxusní interiér je tvořen hlavní částí na oděvy a dalšími kapsami na zip.

Barvy:

barvy_newcaratNEW CARAT burgundi br.

Rozměry:

L: 74 x 29 x 53 cm / 4,0 kg / 110 l

M:  65 x 26 x 47 cm / 3,4 kg / 76 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 35 cm / 2,2 kg / 40 l

March New Manhattan

Kufr March New Manhattan vypadá vskutku luxusně. Může za to speciální broušená povrchová úprava napodobující hliník a ten nejkvalitnější materiál Makrolon polykarbonát. S New Manhattan se opravdu nemusíte bát zapadnutí v davu.

Stabilitu a bezproblémový pojezd mají na svědomí čtyři kvalitní dvoukolečka, která rotují v 360°. Kufr vás poslechne „na slovo“ díky odlehčené hliníkové rukojeti s tlačítkem pro uzamknutí v požadované výšce.

Cestování je hračka, pokud si opatříte ty správné pomocníky a doplňky. Integrovaný TSA kombinační zámek k nim dozajista patří. Zavazadlo zamknete pomocí vámi zvolené číselné trojkombinace a nikdo nepovolaný se do něj nedostane. Zároveň předejdete riziku poničení kufru letištní kontrolou.

Úložný prostor zavavzadla je koncipován dvoustranně a doplněn o kapsu na zip na dělící přepážce. Maximálně se tak usnadní balení i vybalování, které je pro mnoho z nás noční můrou.

Barvy:

new manhattan

zcfoi33v-980x2000

 

 

 

 

Rozměry:

L: 79 x 53 x 33 cm / 4,5 kg / 128 l

M:  69 x 46 x 29 cm / 3,7 kg / 84 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 37 x 23 cm / 2,6 kg / 42 l

March Odessa

Začněte cestovat luxusně. Bude vám k tomu stačit kufr March Odessa. Špičkový materiál, prvotřídní provedení a elegantní design à la hliník jsou základními kameny zavazadla, které vás neomrzí a nezklame. Makrolon polykarbonát, ze kterého je kufr vyroben, se vyznačuje především pružností a odolností k prasknutí. Díky poréznosti je přitom lehčí než běžný polykarbonát.

Stabilitu kufru zajišťují čtyři kvalitní dvoukolečka otočná v 360°, která snadno mění směr a přizpůsobí se tempu chůze. K pohodlné manipulaci slouží výsuvná hliníková rukojeť s aretačním tlačítkem.

Zabudovaný TSA kombinační zámek je zárukou bezproblémového cestování po letištích celého světa. Zámek ochrání obsah zavazadla před zloději a zároveň do něj umožní přístup letištnímu personálu. To zaručí prohlídku kufru bez jeho zbytečného poničení.

Speciální vroubkovaná povrchová úprava nejen skvěle vypadá a dodává kufru jedinečný šmrnc, ale je i ochranou před poškrábáním a oděrem.

Barvy:march_odessa_purple

odessa

Rozměry:

L: 77 x 53 x 29 cm / 4,1 kg / 109 l

M:  67 x 47 x 26 cm / 3,5 kg / 74 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 39 x 21 cm / 2,6 kg / 40 l

 

March Omega

 

Stylové zavazadlo March Omega sice působí poměrně mohutně, disponuje ale relativně nízkou hmotností. Směs materiálů ABS plast a polykarbonát mu dává ty nejlepší vlastnosti. Kufr je tedy lehký a přitom velmi odolný.

Zavazadlo March Omega S splňuje mezinárodní IATA normy na palubní kufry. Další krok k vašemu bezstarostnému cestování.

Čtyři hladká a tichá dvoukolečka rotují v 360° a bezproblémově vás budou poslouchat i ve spěchu a přeplněné letištní hale. Ovládat kufr lze pomocí výsuvné hliníkové rukojeti s aretačním tlačítkem na madle.

Do zapínání kufru je integrován TSA kombinační zámek. Skvělá ochrana vašich věcí i samotného kufru při letištních prohlídkách.

Do kufru se snadno sbalíte díky dvoustranně řešenému interiéru a kapse na zip na dělící přepážce.

Matná povrchová struktura brání poškrábání a oděru během cestování.

Barvy:

omega

green

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 55 x 30 cm / 4 kg / 119 l

M:  68 x 44 x 26 cm / 3,1 kg / 71 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 35 x 20 cm / 2,23 kg / 34,5 l

March Ribbon

Užijte si eleganci s praktickým a funkčním March Ribbon. Kufr je vyroben v kombinaci materiálů ABS a polykarbonátu, což mu propůjčuje nejen odolnost, ale také nízkou váhu. Vybírat je možné z „brushed“ (broušených) barevných variant a „bicolor“ variant v zajímavých barevných kombinacích.

Tichý a odolný pojízdný systém. Cestovní kufry disponují dvěma (u kufru velikosti S) nebo čtyřmi (S, M, L) hladkými kolečky a hliníkovým teleskopickým madlem pro snadnou manipulaci. Madlo je navíc možné uzamknout v potřebné délce.

Nyní je i tento oblíbený model vybaven TSA zámkem, takže s ním můžete pohodlně cestovat např. i do Spojených států.

Luxusní interiér. Vnitřní členění kufru usnadní balení a pomůže mít vše na svém místě. Kufr disponuje oboustranným balícím systémem a oddílem na oblek.

 Barvy:RIBBON silver brushed

barvy_ribbon

Ribbon bicolor

barvy_ribbon_bicolorRIBBON bicolor kashmir

Rozměry:

L: 75 x 30 x 47 cm / 3,7 kg / 104 l

M:  65 x 26 x 40 cm / 3,1 kg / 67 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 35 cm / 2,2 kg / 40 l

March Stonic

Bezesporu velmi originálním kouskem je kufr March Stonic. Zavazadlo je jedinečné zejména svým zajímavým neokoukaným designem, ale překvapí i svou odolností a nízkou hmotností. Je vyroben z polypropylenu, což jej činí takřka nerozbitným. Písková povrchová textura eliminuje případné poškrábání a oděr. Tím pádem můžete pohodlně cestovat bez zbytečných obav o vaše zavazadlo.

Stabilní a tichou jízdu s kufrem zajišťují čtyři hladká dvoukolečka, která pohotově mění směr a otáčí se v 360°. K manipulaci slouží hliníková výsuvná rukojeť s aretačním tlačítkem.

TSA kombinační zámek se stal u kufrů March již samozřejmostí. Důvodem je především jeho vysoká praktičnost a snadné nastavení. TSA zámek je i u March Stonic zabudován v zapínání kufru.

Do zavazadla March Stonic je radost balit. Dvoustranný úložný prostor umožňuje udržovat ve svých věcech pořádek a zároveň k nim mít snadný přístup. Interiér je doplňen kompresními popruhy a kapsou na zip.

Barvy:march_stonic_green-metal

stonic

Rozměry:

L: 76 x 52 x 30 cm / 3,8 kg / 109 l

M:  67 x 44 x 26 cm / 3,1 kg / 68 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 39 x 20 cm / 2,3 kg / 38 l

 

March Trunk

S kufrem March Trunk se můžete cítit opravdu bezpečně. Kromě obvyklého TSA zámku si můžete obsah kufru pojistit dvěma kompresními popruhy. Ty dávají zavazadlu jedinečný šmrnc a navíc mohou odradit případného zloděje. March Trunk je vyráběn z prvotřídního Makrolon polykarbonátu.

Stabilitu a bezproblémový pojezd zajišťují čtyři designová dvoukolečka otočná v 360° a výsuvná hliníková rukojeť s aretačním tlačítkem na madle.

Interiér kufru je řešen dvoustraným úložným prostorem, takže se snadno sbalíte a přehledně v kufru najdete přesně to, co hledáte.

Povrch zavazadla je před oděry a poškrábáním chráněn speciální hedvábně pískovou texturou.

Barvy:

trunk

u9lg8ffx-980x2000

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 75 x 54 x 30 cm / 4,1 kg / 112 l

M:  65 x 47 x 27 cm / 3,4 kg / 75 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm / 2,6 kg / 39,5 l

 

March Vienna

Pokud sháníte opravdu nerozbitný kufr, je tu March Vienna. Zavazadlo je vyráběno ze 100% polypropylenu, jenž je velmi pružný, odolný a zároveň velmi lehký. March Vienna můžete doplnit i o speciální kosmetický kufřík ze stejné kolekce.

Pojízdný systém kufru je tvořen čtyřmi hladkými kolečky, která budou následovat každý váš pohyb. Jednoduchou manipulaci zajišťuje také výsuvná rukojeť z hliníku. Ta je opatřena aretačním tlačítkem, takže ji uzamknete přesně v požadované výšce.

Pro co nejvyšší bezpečí a pohodlí je v zapínání kufru zabudován TSA kombinační zámek. S ním se nemusíte obávat neoprávněného otevření zavazadla ani poničení při letištních kontrolách. Tento typ zamykání je při cestování např. do Spojených států již nutností.

Při balení a vybalování jistě oceníte prakticky řešený dvoustranný úložný prostor. Jednotlivé strany jsou odděleny textilní přepážkou ve které je situována kapsa na zip. Ta se skvěle hodí na různé maličkosti, které chcete mít při ruce.

Kosmetický kufřík je vybaven několika přihrádkami, kapsami na zip a zrcátkem.

Barvy:

vienna

_dsc1184

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 54 x 30 cm / 4,4 kg / 115 l

M:  66 x 47 x 26 cm / 3,5 kg / 73,5 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 39 x 22cm / 2,7 kg / 42 l

 

March Vision

Špičková kvalita, ultralehký 100% Makrolon polykarbonát a luxusní vzhled March Vision umožní cestovat snadno a stylově.

Tichá a snadná manipulace. Kufr disponuje čtyřmi dvoukolečky rotujících v v 360°. Díky nim je přesun se zavazadlem opravdu jednoduchý a tichý. Přesun navíc usnadní teleskopická rukojeť vyrobená z hliníku s možností uzamčení ve správné poloze.

TSA zámek. Tento speciální kombinační zámek integrovaný do zapínání kufru zabrání obavám z neoprávněného vniknutí do vašich osobních věcí. Bezpečně se budete cítit i tehdy, když zavazadlo spustíte z očí.

Snadné balení. Při balení je důležité najít pro každou maličkost své místo, to usnadňuje oboustranný balící systém a další kapsy na zip v interiéru kufru.

Speciální povrchová úprava chrání zavazadlo před poškrábáním při běžném užívání.

Barvy:

coppervision17

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 28 x 52 cm / 3,7 kg / 108 l

M:  68 x 26 x 44 cm / 3,2 kg / 72 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 38 cm / 2,2 kg / 40 l

 

March Wave

Kvalitní kufr March Wave se může kromě vskutku originálního a neotřelého designu pyšnit i odolností a nízkou hmotností. To je dáno již prověřenou kombinací materiálů ABS plast a polykarbonát. Vyberte si barevnou variantu dle vašeho vkusu a vybočte z davu s tímto stylovým krasavcem.

Pojízdný systém zavazadla tvoří celkem osm odlehčených koleček, která tiše rotojí v 360°. K manipulaci s kufrem také skvěle slouží výsuvná rukojeť s aretací.

Kufr lze uzamknout pomocí zabudovaného TSA kombinačního zámku. Jednoduše zaklapnete jezdce zipů do zámku a už se nemusíte obávat neoprávněného vniku k vašim cennostem.

Interiér zavazadla je řešen dvoustranně s dělící přepážkou s vlastní kapsou.

Barvy:

wave

redw

 

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 54 x 29 cm / 4,1 kg / 111 l

M:  67 x 46 x 27 cm / 3,5 kg / 75 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 39 x 20 cm / 2,5 kg / 38 l