Základní charakteristikou skořepinového kufru je pevný materiál. V případě značky March se setkáte s několika základními plasty jako jsou ABS, polykarbonát a polypropylen. Častá je i kombinace polykarbonátu s ABS plastem. Nejluxusnější kufry jsou vyráběny z Makrolon polykarbonátu. Všechny materiály propůjčují jednotlivým typům zavazadel unikátní vlastnosti, jako je odolnost, nízká hmotnost, pružnost a snadná údržba.

Více o materiálech.

Cestovní kufry jsou tradičně vyráběny ve třech velikostech – L (velký), M (střední) a S (malý), přičemž nejmenší S kufry jsou většinou leteckých společností tolerovány jako palubní zavazadla.

Na všechny výrobky se vztahuje pětiletá záruční lhůta, což samo o sobě vypovídá o vysoké kvalitě kufrů March.

 

March Beau Monde

Jedinečné a elegantní kufry March Beau Monde zaujmou na první pohled netradičním designem osvěženým koženým proužkem s logem. Samotné zavazadlo je vyrobeno z kombinace ABS plastu a polykarbonátu. Čerpá výhod obou materiálů. Díky ABS plastu je odolné a lehké, polykarbonát mu zase propůjčuje pružnost. S March Beau Monde bude spokojený každý cestovatel, jenž hledá kvalitní a přitom originální kufr.

Pojízdný systém zavazadla March Beau Monde tvoří čtyři dvoukolečka, která jsou hladká, kvalitní a otočná v 360°. Ta zaručují pohodlný pojezd, stabilitu a bezproblémovou změnu směru jízdy. K manipulaci s kufrem slouží hliníková výsuvná rukojeť s aretačním tlačítkem.

V zapínání kufru je zabudován TSA kombinační zámek, který zajišťuje ochranu před zloději a zároveň umožňuje přístup do zavazadla letištnímu personálu. Už se proto nemusíte obávat poničení zapínání při nešetrné prohlídce obsahu kufru.

Přehledné a rychlé sbalení věcí do kufru umožňuje dvoustranný systém interiéru s kapsou na zip a kompresními popruhy.

Matná povrchová úprava chrání kufr před poškrábáním a oděry.

Barvy:march_beau-monde_omegablue

beau_monde

Rozměry:

L: 72 x 51 x 30 cm / 3,8 kg / 101 l

M:  62 x 43 x 27 cm / 3,0 kg / 65 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 37 x 24 cm / 2,3 kg / 41 l

 

March Bumper

March Bumper je ideální volbou pro všechny dobrodruhy. Výběr mezi množstvím barevných variant uspokojí všechny milovníky stylu a originality.

Elegance i odolnost. Kufr je vyroben ze 100% ABS, díky čemuž je vysoce odolný. Speciální povrchová diamantová úprava nejen skvěle vypadá, ale zároveň chrání zavazadlo před poškrábáním během přepravy.

Pohodlná manipulace. Kufr je vybaven čtyřmi hladkými dvoukolečky, která zaručují opravdu tichý a snadný přesun. Pohyb s kufrem usnadňuje i teleskopické madlo s aretací.

Přehledný interiér. Zavazadlo disponuje oboustranným balícím systémem s oddílem na oblek.

Beze strachu. Věci uvnitř můžete pohodlně uzamknout pomocí TSA kombinačního zámku.

Barvy:

barvy_bumperBUMPER diamond darklake

Rozměry:

L: 76 x 30 x 48 cm / 4,8 kg / 109,5 l

M:  66 x 26 x 42 cm / 3,9 kg / 71 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 35 cm / 2,6 kg / 39,5 l

 

March Cosmopolitan

Odlehčený kufr Cosmopolitan potěší na cestách každého profesionála.

Odolnost a luxusní vzhled. Kufr je vyroben ze 100% Makrolon polykarbonátu, což kromě odolnosti a kvality zaručuje opravdu nízkou váhu, což se zvláště hodí při delším cestování, kdy se každé kilo navíc počítá.

Povrch kufru je buď jemně matný nebo má speciální hedvábně diamantovou povrchovou texturu, která snižuje riziko poškrábání.

Stabilita a snadná manipulace. Čtyřkolečkový přesuvný systém zahrnuje speciální hladká kolečka hinomoto rotující v 360°. Snadnou přepravu umožňuje i odlehčená hliníková výsuvná rukojeť s tlačítkem pro uzamčení.

Bezpečnost především. Proto je kufr vybaven TSA zámkem. Nemusíte se tedy dále obávat neoprávněného vniknutí do vašich osobních věcí či krádeže cenností.

Sbaleno na cesty. Opravdu přehledný interiér zavazadla usnadní balení a udrží systém v přepravovaných věcech. Kufr disponuje oboustranným balícím systémem a oddílem na oblek.

Barvy:

cosmopolitanu3ytw4yp-980x2000

 

Rozměry:

L: 77 x 30 x 54 cm / 3,8 kg / 121 l

M:  66 x 25 x 46 cm / 2,9 kg / 74 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 37 cm / 2,2 kg / 41 l

 

March Cosmopolitan Platinum

Se zavazadly March Cosmopolitan Platinum se stanete opravdovým cestujícím profesionálem. Kufry Cosmopolitan Platinum patří mezi ta nejlepší skořepinová zavazadla na trhu. Rámová konstrukce je zhotovena z hliníku, což zaručuje vysokou odolnost a stabilitu. Stěny skořepiny tvoří luxusní makrolon polykarbonát, pružný, odolný a díky poréznosti i lehký materiál.

Pojízdný systém kufru disponuje čtyřmi super tichými hinomoto dvoukolečky, která jsou při pohybu hlasitá pouhých 54 dB. K manipulaci slouží vysoce kvalitní hliníková rukojeť s aretací pro správné nastavení výšky.

Výhodou rámového kufru je i zapínání na přezky, které jsou u Cosmopolitan Platinum doplněny dvěma TSA zámky. Přezky zabraňují rozjetí zipu a zároveň obsah kufru lépe chrání před zloději.

Snadné a přehledné sbalení vašich věcí zajišťuje dvoustranně řešený úložný prostor s dělící přepážkou, kapsou na zip a kompresními popruhy.

Broušená textura povrchu eliminuje případný oděr nebo poškrábání.

Barvy:march_cosmopolitan_platinum

cosmopolitanplatinum

Rozměry:

L: 77 x 54 x 30 cm / 4,3 kg / 115 l

M:  66 x 46 x 25 cm / 3,4 kg / 69 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 37 x 20 cm / 2,5 kg / 36,5 l

March Cosmopolitan SE

Hledáte-li zavazadlo té opravdu nejvyšší kvality, zaměřte svou pozornost na speciální edici March Cosmopolitan. Vlajková loď značky Cosmopolitan je doplněna o ty nejtišší kolečka hinomoto, která při pojezdu vydávají pouhých 54 dB. V kombinaci s špičkovým materiálem Makrolon polykarbonát a vysoce funkčními prvky získáte společníka, který vás na cestách nikdy nezklame.

Zavazadlo Cosmopolitan vypadá díky speciálně broušenému povrchu jako vyrobené z hliníku. Na omak i na pohled je tedy designově velmi přitažlivé. Navíc tato povrchová textura brání poškrábání a oděru během cestování.

Pohyb zajišťují čtyři speciální hinomoto dvoukolečka. Lehce se otáčí do všech směrů v 360° a jsou tak tichá, že letištní halou projedete jako myška. Vysoce kvalitní hliníková rukojeť s aretací umožní komfortní manipulaci.

Samozřejmostí je možnost uzamknout kufr pomocí TSA zámku, který je zabudován v zapínání.

Luxusní interiér s dvoustranně řešeným prostorem usnadní balení i vybalování. Vše si najde své místo a vy tak budete mít přehled o každé maličkosti.

Barvy:

cosmopolitanSE

stribrna

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 54 x 30 cm / 4,3 kg / 115 l

M:  67 x 46 x 25 cm  / 3,4 kg / 69 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 37 x 20 cm / 2,5 kg / 36,5 l

 

 March Discovery

Objevujte svět s luxusními rámovými kufry March Discovery. Tato zavazadla jsou určena všem, kteří se nespokojí s kompromisy a hledají prvotřídní kvalitu. Hliníkový rám kufru zaručuje odolnost, stabilitu a bezpečnost, zvláště, když je kromě dvou přezek vybaven i dvěma TSA zámky. Tělo zavazadla tvoří mix materiálů ABS a polykarbonát, který díky broušené povrchové úpravě dokonale imituje hliník, ale zároveň kufr odlehčuje.

Čtyři dvojitá kolečka zajišťují perfektní stabilitu a pohodlné manévrování. Jsou hladká, tichá, otočná v 360° a dokonale se přizpůsobí tempu chůze i změnám směru. K manipulaci slouží výsuvná hliníková rukojeť s aretacčním tlačítkem.

Luxusní interiér tvoří dvoustranný balící prostor a vyjímatelná přepážka se dvěma pěnovými kapsami. Díky ní je obsah kufru ještě přehlednější a balení jednodušší.

Broušená povrchová úprava eliminuje případné poškrábání a oděr.

Rozměry:march_discovery_silver

L: 75 x 53 x 30 cm / 5,4 kg / 110 l

M:  6 x 46 x 2 cm / 4,5 kg / 70 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 22 cm / 3,6 kg / 40 l

 

 

March Fly

Odolná zavazadla March Fly jsou jako stvořena pro dlouhé cesty za dobrodružstvím. Originální design je nepřehlédnutelný, takže jej lze lehce nalézt na pojízdném pásu po příletu. Pružný a odolný materiál složený z ABS plastu a polykarbonátu zabraňuje poničení či prasknutí kufru.

Pojízdný systém je tvořen čtyřmi odlehčenými dvoukolečky, která jsou tichá, otočná v 360° a snadno mění směr. Výsuvná rukojeť z hliníku lze snadno uzamknout v požadované pozici.

Kufr March Fly je vybaven zabudovaným TSA kombinační zámkem. Kromě ochrany obsahu kufru před zloději se takový zámek může hodit na mezinárodních letištích při zavazadlové kontrole.

V kufru lze snadno udržet organizaci a pořádek, protože je řešen dvoustranným balícím prostorem a vybaven kompresními popruhy, dělící přepážkou a interní kapsou na zip.

Barvy:

barvy-flymarch-fly-burgundi-brushed

Rozměry:

L: 75 x 47 x 30 cm / 3,7 kg / 97,5 l

M:  65 x 40 x 26 cm / 3,1 kg / 62 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 35 x 20 cm / 2,2 kg / 34,5 l

 

March Gotthard

Elegantní March Gotthard překvapí svou polypropylenovou odolností navzdory jemnému a křehkému designu. Polypropylen dává schránce kufru také pružnost a jedinečný vzhled.

Řada Gotthard přichází i s praktickým palubním zavazadlem Gotthard Cabin Size, které disponuje přední kapsou na notebook velikosti 15″. Tento oddíl má samostatný vstup a je zamykatelný. K notebooku tedy budete mít rychlý přístup během celé cesty a zároveň ho uchováte v bezpečí před zloději.

Pro ještě větší cestovatelský komfort můžete využít Gotthard Beauty Case. Tento malý polypropylenový kufřík udrží systém nejen ve vašich kosmetických potřebách.

Čtyři originálně řešená kolečka v barvě zavazadla jsou otočná v 360° a zajišťují stabilitu i hladký pojezd. Kufr lze ovládat pomocí výsuvného madla s aretací.

Samozřejmostí se u kufrů March stal i integrovaný TSA kombinační zámek. Ten je při cestách např. do USA naprostou nutností, ale skvěle poslouží i při jiném běžném cestování.

Dvoustranně řešený systém interiéru maximálně usnadní jakékoliv balení. Chytře využít lze i kapsu na zip umístěnou na dělící přepážce.

Povrchová písková struktura chrání kufr před poškrábáním a oděry během cestování.

Barvy:

gotthard_new

 

white

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 52x 30cm / 3,4 kg / 111 l

M:  67 x 46 x 25 cm / 2,8 kg / 70 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm / 2,2 kg / 39 l

 

March Lotus

S luxusními polykarbonátovými kufry March Lotus se cestuje jedna radost. Prvotřídní materiál v podobě Makrolon polykarbonátu je lehký, pružný a extra odolný, takže si nebudete muset dělat starosti ohledně poničení. Další ochranu před oděrem a poškrábáním zajišťuje speciální povrchová úprava, která kufru dodává i jedinečný design.

Zavazadla March Lotus jsou pojízdná na čtyřech hladkých dvoukolečkách, která jsou otočná v 360°a snadno mění směr. K manipulaci slouží výsuvná rukojeť z hliníku, jenž se dá aretačním tlačítkem uzamknout v požadované pozici.

Kufry jsou na boční straně vybaveny zabudovaným TSA kombinačním zámkem. Ten může být užitečný zejména při letecké dopravě a letištních prohlídkách. Letištní personál se do nich totiž lehce dostane pomocí speciálního klíče a vašemu kufru tak nehrozí zbytečné zničení při dobývání se dovnitř kufru silou.

Interiér zavazadla je řešen dvoustranně. Při balení a vybalování lze využít kompresní popruhy a dělící přepážku s kapsou na zip.

Barvy:

march-lotus-variantyLOTUS+dark+honey

Rozměry:

L: 76 x 53 x 29 cm / 4,1 kg / 101 l

M:  65 x 45 x 26 cm / 3,5 kg / 65 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 23 cm / 2,8 kg / 40 l

 

March New Carat SE

Oblíbený model New Carat v novém speciálním kabátě s pogumovaným zavíráním, díky němuž vás nepřekvapí deštivé počasí. Prověřená kombinace materiálů ABS plast a polykarbonát je lehoučká a odolná zároveň, takže ustojí i hrubší zacházení, ke kterému na letištích občas dochází.

Pojízdný systém kufru tvoří čtyři hladká a tichá dvoukolečka, otočná v 360°. K manipulaci se zavazadlem slouží madlo a vysouvací hliníková rukojeť s aretací.

Praktický TSA zámek zabudovaný v zapínání ochrání obsah kufru před zloději a současně umožní přístup letištnímu personálu při kontrole. Předejdete tak zbytečnému poničení zavazadla.

Balení a vybalování je díky dvoustranně řešenému interiéru pohodlné a přehledné.

Barvy:

march_newcarat_SE-goldbrushednewcarat SE

Rozměry:

L: 74 x 53 x 29 cm / 4,0 kg / 105 l

M:  65 x 47 x 26 cm / 3,4 kg / 72 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 35 x 20 cm / 2,2 kg / 34,5 l

March Odessa

Začněte cestovat luxusně. Bude vám k tomu stačit kufr March Odessa. Špičkový materiál, prvotřídní provedení a elegantní design à la hliník jsou základními kameny zavazadla, které vás neomrzí a nezklame. Makrolon polykarbonát, ze kterého je kufr vyroben, se vyznačuje především pružností a odolností k prasknutí. Díky poréznosti je přitom lehčí než běžný polykarbonát.

Stabilitu kufru zajišťují čtyři kvalitní dvoukolečka otočná v 360°, která snadno mění směr a přizpůsobí se tempu chůze. K pohodlné manipulaci slouží výsuvná hliníková rukojeť s aretačním tlačítkem.

Zabudovaný TSA kombinační zámek je zárukou bezproblémového cestování po letištích celého světa. Zámek ochrání obsah zavazadla před zloději a zároveň do něj umožní přístup letištnímu personálu. To zaručí prohlídku kufru bez jeho zbytečného poničení.

Speciální vroubkovaná povrchová úprava nejen skvěle vypadá a dodává kufru jedinečný šmrnc, ale je i ochranou před poškrábáním a oděrem.

Barvy:march_odessa_purple

odessa

Rozměry:

L: 77 x 53 x 29 cm / 4,1 kg / 109 l

M:  67 x 47 x 26 cm / 3,5 kg / 74 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 39 x 21 cm / 2,6 kg / 40 l

 

March Ribbon SE

Za stylový kufr ze speciální edice March Ribbon se nebudete muset opravdu nikde stydět. Ribbon SE se pyšní nejen elegantním designem, ale i kvalitním provedením a výbavou. Mix materiálů ABS plast a polykarbonát zajišťuje vysokou odolnost a pružnost při zachování nízké hmotnosti. Zipy kufru jsou kryté pogumováním, obsah je tedy chráněn před deštěm a navlhnutím.

Čtyři hladká a tichá dvoukolečka snadno mění směr a udržují stabilitu zavazadla. K manipulaci s ním slouží výsuvná hliníková rukojeť s aretací.

Samozřejmostí je TSA zámek, který se stal při leteckém cestování do některých zemí již nutností. Zároveň ochrání vaše cennosti před zloději.

Interiér zavazadla je řešen dvoustranně s dělící přepážkou s vlastní kapsou.

Barvy:

march_ribbon_SE-navybrushedribbonSE

Rozměry:

L: 75 x 47 x 30 cm / 3,7 kg / 97,5 l

M:  65 x 40 x 26 cm / 3,1 kg / 61,5 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 35 x 20 cm / 2,2 kg / 34,5 l