Textilní kufry jsou oblíbeny především díky nízké hmotnosti a nižším pořizovacím nákladům. Zpravidla bývají také členitější než kufry skořepinové. Kromě vnitřních přihrádek jsou často přítomny i nejrůznější externí kapsy, které se hodí na nejrůznější drobnosti, které chcete mít stále po ruce. Další výhodou textilních kufrů bývá expandér. Jedná se o důmyslný systém postranních zipů, jejichž rozepnutím se objem kufru navýší až o 25 %.

Cestovní kufry jsou tradičně vyráběny ve třech velikostech – L (velký), M (střední) a S (malý), přičemž nejmenší S kufry jsou většinou leteckých společností tolerovány jako palubní zavazadla.

Na všechny výrobky se vztahuje pětiletá záruční lhůta, což samo o sobě vypovídá o vysoké kvalitě kufrů March.

March Aeon

Klasický a šik textilní March Aeon se hodí takřka ke každé cestovatelské příležitosti. Kufr je extrémně lehký, disponuje externí kapsou a navíc je vybaven expandérem, takže si nebudete muset lámat hlavu, kam s extra nákladem. Zavazadla M a L díky němu totiž dokážou nabýt až 20% objemu.

Manipulace a pojezd se zavazadlem Aeon jsou snadné a pohodlné, díky výsuvné hliníkové rukojeti a čtyřem odlehčeným kolečkám, rotujícím v 360°.

Samozřejmostí je zabudovaný TSA kombinační zámek, jenž se hodí především při cestování letadlem, ale využít jde takřka kdykoliv. Jezdce zipů se zaklapnou do zámku a pomocí zvolené trojkombinace se do zavazadla dostanou pouze majitelé a letištní personál. Předejdete tak krádežím i případnému poničení při prohlídce na letišti.

Barvy:

aeon

 

zh86jiid-980x2000

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 3,1 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 2,7 kg / 70-83 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,0 kg / 37 l

 

March Carter Special Edition

Textilní elegán March Carter ze speciální kolekce se vyznačuje především extrémně nízkou hmotností a kvalitním provedením vlastním značce March.

Vybírat můžete hned z několika zajímavých barevných provedení a klasických třech velikostí. Verze kufrů S, M a L se liší nejenom velikostí, ale i provedením. Zatímco jsou kufry M a L vybaveny čtyřmi kolečky, malý palubní kufr S je k dostání ve dvoukolečkové variantě. Počet koleček na zavazadle určuje především způsob manipulace. Dvoukolečkové kufry je možné táhnout za sebou a čtyřkolečkové větší kufry přepravujeme tlačením většinou vedle sebe, po všech čtyřech kolečkách. Oba způsoby přepravy jsou s kvalitními kolečky značky March velmi snadné a intuitivní.

Pro co nejvyšší bezpečnost a jistotu na cestách jsou kufry velikostí M a L vybaveny integrovaným TSA zámkem. Kromě ochrany před neoprávněným vniknutím do vašeho zavazadla tyto zámky umožňují bezproblémovou letištní kontrolu, což oceníte především pokud cestujete například do Spojených států. Palubní kufr je možné zabezpečit pomocí jednoduchého visacího zámečku.

Milovníci suvenýrů a ti, co potřebují extra prostor ocení také expandér. Díky speciálnímu systému zipů je tak možné navýšit objem zavazadla až o 25 %!

Interiér kufru March Carter SE je řešen tzv. oboustranným balícím systémem. To znamená, že je vnitřní prostor přepážkou na zip rozdělen do dvou komor. Takto řešený prostor umožňuje přehlednější ukládání věcí a snadnější orientaci v obsahu zavazadla.

Velikost S splňuje IATA normy pro palubní zavazadla (IATA – International Air Transport Association, Mezinárodní asociace leteckých dopravců).

Barvy:

carterSE

 

 

 

purple

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 30 x 47 cm / 3,0 kg / 107 – 119 l

M:  67 x 27 x 42 cm / 2,5 kg / 79 – 89 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 35 cm / 1,8 kg / 40 l

 

March Easy

Snadno a jednoduše lze cestovat s textilním kufrem March Easy. Zavazadlo se kromě prvotřídní kvality může chlubit zejména svou extrémně nízkou hmotností. Cestování s ním je tedy opravdu lehké.

Kufr se pohybuje po čtyřech odlehčených dvoukolečkách, která snadno mění směr a jsou otočná v 360°. K manipulaci se zavazadlem slouží výsuvná rukojeť z hliníku s aretačním tlačítkem na madle.

Všechny velikosti kufru jsou vybaveny TSA kombinačním zámkem. V případě velikostí M a L je TSA zámek zabudovaný v zapínání zavazadla.

Do March Easy se snadno sbalíte díky kompresním popruhům a velkému přednímu oddílu na zip. Velikosti M a L mají navíc expandér s možností navýšit objem zavazadla až o 20 %.

Barvy:

easy

zjf6588z-980x2000

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 2,7 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 2,3 kg / 70,5-83,5 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 1,8 kg / 37,5 l

 

March Exploration

Textilní kufry March Exploration jsou vskutku jedinečné kousky. Netradiční a originální design jim bezesporu dodává použitý materiál a výrazné externí kompresní popruhy. Kromě originality si s sebou však nesou i další nesporné kvality. Velikosti M a L jsou např. vybaveny expandérem s možností navýšit objem až o 20 %! Na předním panelu se u všech velikostí nachází praktická vnější kapsa na zip.

Kufry March Exploration mají pojízdný systém tvořený čtyřmi odlehčenými dvoukolečky. Ta jsou hladká, otočná v 360°a snadno mění směr, přesně podle vašeho přání. K manipulaci slouží teleskopické hliníkové madlo s aretačním tlačítkem pro uzamčení v požadované výšce.

TSA kombinačním zámkem se nebudete muset strachovat o obsah svého zavazadla před zloději a zároveň se s ním můžete spolehnout na šetrnější zacházení při otevírání letištním personálem při zavazadlové prohlídce.

Přehledný interiér tohoto luxusního kufru zajišťuje pohodlné balení i vybalování.

Barvy:

march-explorer-variantyEXPLORATION+green

Rozměry:

L: 75 x 50 x 32 cm / 3,6 kg / 106/120 l

M:  65 x 45 x 27 cm / 3,1 kg / 69/79 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm / 2,3 kg / 39 l

 

March Go-Go Bag

Při pohledu na March Go-Go Bag vás jistě napadne: Je to kufr nebo sportovní taška? Odpověď zní: obojí! Značka March spojila nejlepší vlastnosti těchto dvou zavazadel v jedno, v Go-Go Bag!

Díky dvěma odolným celogumovým kolečkům se můžete po letištích i jinde pohybovat, jakoby jste měli obyčejný kolečkový kufr. To vám jistě usnadní i odlehčená výsuvná rukojeť s aretací. Při náznaku nesjízdného povrchu není nic jednoduššího, než rukojeť zasunout a kufr vzít za popruhy jako cestovní tašku.

Sbalit si přehledně a systematicky není s Go-Go Bag žádný problém. Vnitřní prostor je členěn jako dvě hlavní kapsy na zip, zároveň je vybaven popruhy, které mohou sloužit jako zajištění složeného oblečení proti mačkání. Obsah kufru pak zabezpečíte sepnutím jezdců zipu visacím zámkem. Důležité maličkosti, které chcete mít při ruce, můžete umístit do tří vnějších kapes na zip.

Barvy:

barvy_gogoGOGOBAG navy

Rozměry:

L: 71 x 35 x 41 cm / 3,5 kg / 101 L

M:  63 x 32 x 36 cm / 3,0 kg / 73 L

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 20 x 33 cm / 2,5 kg / 40 L

 

March Rally

Elegantní a praktický kufr Rally patří do rodiny ultralehkých textilních zavazadel značky March. Kromě nízké hmotnosti patří mezi jeho klady tři přední kapsy, pomocí nichž je možné navýšit kapacitu zavazadla až o 20 % (velikosti M a L). Celkový design kufru ozváštňuje barevný zip na hraně. Díky tomu si své zavazadlo vždy poznáte na první pohled.

Manipulace s kufrem je hračka, protože se pohybuje na čtyřech odlehčených dvoukolečkách, která jsou otočná v 360°. K ovládání slouží výsuvná rukojeť z hliníku s aretačním tlačítkem na madle.

Integrovaný TSA kombinační zámek zajistí bezpečné letecké cestování. Díky navolené číselné trojkombinaci se do kufru dostanete jenom vy a letištní TSA personál, který nebude nucen kufr otevírat násilím. Předejdete tak zbytečnému poničení zavazadla.

Luxusní interiér je vybaven kompresními popruhy a velkou přední kapsou na zip.

Barvy:

rally

zh86j33v-980x2000

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 3,2 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 2,7 kg / 70-83 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 1,9 kg / 37 l

 

March Shorttrack

Praktický kufr March Shorttrack je ideální zavazadlo na krátké cestování. Má mimořádně chytře vyřešený úložný prostor, je lehký a snadno se s ním manipuluje. Když přičtete ležérně elegantní design dostanete výjimečně praktického pomocníka na každém výletě.

S kufrem lze jednoduše manipulovat pomocí výsuvné rukojeti z hliníku s aretačním tlačítkem na madle. Pohybuje se zcela tiše a hladce po čtyřech odlehčených dvoukolečkách, rotujících v 360°.

Na vrchní straně zapínání můžete uzamknout jezdce zipu v TSA kombinačním zámku. Ten se skvěle hodí jako ochrana před zloději i před případným poničením kufru ze strany letištního personálu.

Sbalit se je s March Shorttrack hračka, protože můžete využít řadu praktických vnějších i vnitřních kapes a kompresních popruhů. Kdybyste se přece jenom nemohli do kufru vejít, stačí použít expandér a navýšit tak objem zavazadla až o 20 % (velikosti M a L).

Barvy:

shorttrack

grey

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 3,4 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 2,8 kg / 70-83 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,0 kg / 37 l

 

March Stardust

S elegantním textilním kufrem March Stardust si užijete opravdu pohodlné cestování. Zavazadlo Stardust se kromě extra nízké hmotnosti může pyšnit praktickou externí kapsou, pohodlnými madly, TSA zámkem a dalšími funkčními prvky, díky kterým bude cestování hračka.

Pojízdný systém kufru tvoří čtyři kvalitní odlehčená dvoukolečka, která se otáčí v 360°. K manipulaci slouží výsuvná rukojeť z hliníku se zabudovaným aretačním tlačítkem.

V zapínání March Stardust je zabudován TSA kombinační zámek. Díky němu se už nebudete muset bát vykradení kufru ani poničení zavazadla při letištní prohlídce.

Prakticky řešený interiér s kapsou na zip a kompresními popruhy umožňuje pohodlné a přehledné sbalení i vybalování. Velikost M a L navíc disponuje expandérem, který navýší objem zavazadla o 20 %.

Barvy:march_stardust_m_kashmir_3_

stardust

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 3,3 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm / 2,8kg / 70-83 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,0 kg / 37 l