Textilní kufry jsou oblíbeny především díky nízké hmotnosti a nižším pořizovacím nákladům. Zpravidla bývají také členitější než kufry skořepinové. Kromě vnitřních přihrádek jsou často přítomny i nejrůznější externí kapsy, které se hodí na nejrůznější drobnosti, které chcete mít stále po ruce. Další výhodou textilních kufrů bývá expandér. Jedná se o důmyslný systém postranních zipů, jejichž rozepnutím se objem kufru navýší až o 25 %.

Cestovní kufry jsou tradičně vyráběny ve třech velikostech – L (velký), M (střední) a S (malý), přičemž nejmenší S kufry jsou většinou leteckých společností tolerovány jako palubní zavazadla.

Na všechny výrobky se vztahuje pětiletá záruční lhůta, což samo o sobě vypovídá o vysoké kvalitě kufrů March.

March 4 seasons

Nepromokavý March 4 seasons je zavazadlo do každého počasí. Díky polyuretanovému nátěru a pogumovaným zipům uchováte své věci v suchu i když je počasí pod psa. Palubní verze je doplněna o praktickou kapsu na notebook.

Elegantni design podtrhávají čtyři kvalitní dvoukolečka a výsuvná rukojeť z hliníku.  Kolečka se otáčejí v 360°, jsou hladká a lehce mění směr. S kufrem tak lze snadno manipulovat a manévrovat.

Zavazadlo je možné zabezpečit TSA kombinačním zámkem. Tento typ zamykání je výhodný hned ze dvou důvodů. Prvním je ochrana obsahu před zloději, druhým je zabránění případnému poničení při letištní kontrole.

Pokud jste zvyklí si z cest vozit suvenýry, jistě budete nadšení expandérem, kterým je možné navýšit objem zavazadla až o 20 % (velikosti M a L).

Barvy:

4seasons

z9yz2wwj-980x2000

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 2,8 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 2,4 kg / 70,5-83,5 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 1,9 kg / 37,5 l

 

March Aeon

Klasický a šik textilní March Aeon se hodí takřka ke každé cestovatelské příležitosti. Kufr je extrémně lehký, disponuje externí kapsou a navíc je vybaven expandérem, takže si nebudete muset lámat hlavu, kam s extra nákladem. Zavazadla M a L díky němu totiž dokážou nabýt až 20% objemu.

Manipulace a pojezd se zavazadlem Aeon jsou snadné a pohodlné, díky výsuvné hliníkové rukojeti a čtyřem odlehčeným kolečkám, rotujícím v 360°.

Samozřejmostí je zabudovaný TSA kombinační zámek, jenž se hodí především při cestování letadlem, ale využít jde takřka kdykoliv. Jezdce zipů se zaklapnou do zámku a pomocí zvolené trojkombinace se do zavazadla dostanou pouze majitelé a letištní personál. Předejdete tak krádežím i případnému poničení při prohlídce na letišti.

Barvy:

aeon

 

zh86jiid-980x2000

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 3,1 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 2,7 kg / 70-83 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,0 kg / 37 l

 

March Arrow

Zažijte luxusní cestování s luxusním kufrem March Arrow. Toto zavazadlo nabízí nejen extrémně nízkou váhu, ale také snadnou manipulaci a elegantní vzhled.

Kufr disponuje čtyřmi dvoukolečky, kterým se pro jejich nejčastější využití také říká „letadlová kolečka“, ty kromě stability zaručují i libovolnou rotaci v 360°. Aby se vám kufr lépe přesouval, je vybaven teleskopickým madlem z hliníku s tlačítkem pro uzamknutí v pevné poloze.

Pro větší bezpečnost je zavazadlo vybaveno TSA kombinačním zámkem. Pomocí číselného kódu uzamknete jezdce zipu k sobě a zajistíte si cestu bez obav z krádeže vašich cenností.

Balení do kufru Arrow nemůže být komfortnější: Objem zavazadla lze navýšit o 20 % (u verze M a L) díky speciálnímu expanznímu prostoru. Interiér je rozdělen do dvou stran a najdeme zde i přihrádku na oblek. Vnější kapsy pak zahrnují oddíl na notebook a přihrádku na nejrůznější drobnosti, které chcete mít při ruce.

 Barvy:

barvy_arrowARROW black

Rozměry:

L: 77 x 29 x 47 cm / 3,65 kg / 104 – 117 L

M:  67 x 26 x 42 cm  / 3,1 kg / 69 – 80 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 38 cm / 2,15 kg / 37 L

 

 

 

March Carter Special Edition

Textilní elegán March Carter ze speciální kolekce se vyznačuje především extrémně nízkou hmotností a kvalitním provedením vlastním značce March.

Vybírat můžete hned z několika zajímavých barevných provedení a klasických třech velikostí. Verze kufrů S, M a L se liší nejenom velikostí, ale i provedením. Zatímco jsou kufry M a L vybaveny čtyřmi kolečky, malý palubní kufr S je k dostání ve dvoukolečkové variantě. Počet koleček na zavazadle určuje především způsob manipulace. Dvoukolečkové kufry je možné táhnout za sebou a čtyřkolečkové větší kufry přepravujeme tlačením většinou vedle sebe, po všech čtyřech kolečkách. Oba způsoby přepravy jsou s kvalitními kolečky značky March velmi snadné a intuitivní.

Pro co nejvyšší bezpečnost a jistotu na cestách jsou kufry velikostí M a L vybaveny integrovaným TSA zámkem. Kromě ochrany před neoprávněným vniknutím do vašeho zavazadla tyto zámky umožňují bezproblémovou letištní kontrolu, což oceníte především pokud cestujete například do Spojených států. Palubní kufr je možné zabezpečit pomocí jednoduchého visacího zámečku.

Milovníci suvenýrů a ti, co potřebují extra prostor ocení také expandér. Díky speciálnímu systému zipů je tak možné navýšit objem zavazadla až o 25 %!

Interiér kufru March Carter SE je řešen tzv. oboustranným balícím systémem. To znamená, že je vnitřní prostor přepážkou na zip rozdělen do dvou komor. Takto řešený prostor umožňuje přehlednější ukládání věcí a snadnější orientaci v obsahu zavazadla.

Velikost S splňuje IATA normy pro palubní zavazadla (IATA – International Air Transport Association, Mezinárodní asociace leteckých dopravců).

Barvy:

carterSE

 

 

 

purple

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 30 x 47 cm / 3,0 kg / 107 – 119 L

M:  67 x 27 x 42 cm / 2,5 kg / 79 – 89 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 35 cm / 1,8 kg / 40 L

 

March Cloud

Zažijte ten nejvyšší cestovatelský komfort s elegantním a odlehčeným kufrem March Cloud. Tento prakticky vyhlížející kufr s minimalistickým designem vám umožní mít důležité věci při ruce a vše ostatní na svém místě, takže se během dovolené či pracovní cesty budete vznášet jako na obláčku.

Všechny velikosti jsou vybaveny čtyřmi kolečky s 360° rotací a odlehčenou teleskopickou rukojetí s tlačítkem pro uzamknutí v pevné poloze.

Bezpečnost na cestách zaručí kombinační TSA zámek s možností uzamknutí jezdců zipu k sobě.

Interiér je vybaven dvoustranným balícím prostorem a oddílem na oblek. Objem lze navíc navýšit až o 20 % díky speciálnímu expanznímu prostoru (verze M a L).

Barvy:

barvy_cloudcloud blue

Rozměry:

L: 77 x 29 x 47 cm / 2,7 kg / 104 – 117 L

M:  67 x 26 x 42 cm / 2,4 kg / 69 – 80 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 38 cm / 1,7 kg / 37 L

 

March Delta

Pohodlné cestování vám zaručí super lehký a elegantní March Delta.

Čtyři hladká kolečka, kterými kufr disponuje, snadno mění směr a zajišťují výbornou stabilitu. K pohybu s kufrem jistě využijete i hliníkovou teleskopickou rukojeť s aretací.

Díky možnosti navýšení objemu kufru o 25 % (verze M a L) si už nebudete muset lámat hlavu, kam s nakoupenými suvenýry z cest. Balení vám navíc usnadní dvoustranný balící systém se speciálním oddílem na oblek. Kufr je vybaven kombinačním TSA zámkem pro větší bezpečnost.

Barvy:

barvy_deltaDELTA red

Rozměry:

L: 78 x 29 x 47 cm / 3,4 kg / 104 – 117 L

M:  68 x 26 x 42 cm / 2,8 kg / 69 – 80 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 38 cm / 2,1 kg / 38 L

 

 

March Easy

Snadno a jednoduše lze cestovat s textilním kufrem March Easy. Zavazadlo se kromě prvotřídní kvality může chlubit zejména svou extrémně nízkou hmotností. Cestování s ním je tedy opravdu lehké.

Kufr se pohybuje po čtyřech odlehčených dvoukolečkách, která snadno mění směr a jsou otočná v 360°. K manipulaci se zavazadlem slouží výsuvná rukojeť z hliníku s aretačním tlačítkem na madle.

Všechny velikosti kufru jsou vybaveny TSA kombinačním zámkem. V případě velikostí M a L je TSA zámek zabudovaný v zapínání zavazadla.

Do March Easy se snadno sbalíte díky kompresním popruhům a velkému přednímu oddílu na zip. Velikosti M a L mají navíc expandér s možností navýšit objem zavazadla až o 20 %.

Barvy:

easy

zjf6588z-980x2000

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 2,7 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 2,3 kg / 70,5-83,5 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 1,8 kg / 37,5 l

 

March Elle

March Elle je elegantní kufr s extra nízkou hmotností. Design osvěžují oranžové prvky, takže si kufr v nudné šedi obvyklých cestovních zavazadel určitě poznáte na první pohled. Palubní kufr splňuje normy IATA (IATA – International Air Transport Association, Mezinárodní asociace leteckých dopravců), takže se hravě vejdete do velikostních norem palubních zavazadel a budete moci cestovat beze stresu.

Stabilitu a bezproblémovou mobilitu zajišťují čtyři hladká kolečka, která snadno mění směr a rotují v 360°. K pohybu s kufrem skvěle poslouží teleskopická rukojeť z hliníku s aretačním tlačítkem na madle.

V zapínání velkého a středního kufru je zafixován TSA kombinační zámek, který ochrání vaše věci před nenechavci a samotný kufr před poničením během letištní kontroly. Malý kufr je vybaven kombinačním visacím zámkem.

Praktickým prvkem zavazadla je bezesporu expandér s možností navýšit objem zavazadla až o 20 % (velikosti M a L). Uvnitř kufru najdeme kompresní popruhy a velkou zapínací kapsu.

Barvy:

elle

fuchsia

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 47 x 30 cm / 2,7 kg / 100-117 l

M:  67 x 42 x 27 cm  / 2,3 kg / 69,5-82 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 35 x 20 cm / 1,7 kg / 34,5 l

 

March Flybird

Elegantní textilní kufr March Flybird potěší profesionály i dobrodruhy. Díky více barevným variantám si můžete vybrat zavazadlo, které bude odpovídat vašemu vkusu a stylu.

Jednoduchou manipulaci a stabilitu u všech velikostí zajistí čtyři hladká kolečka rotující v 360°. K přesunu lze využít výsuvného madla z hliníku s aretací.

Do tohoto zavazadla se pohodlně sbalíte díky dvoustrannému balícímu prostoru a oddílu na oblek. Interiér je navíc vybaven upínacími pásy. Po uložení věcí do kufru jej lze bezpečně zajistit pomocí kombinačního TSA zámku. Kromě vnitřního úložiště můžete využít vnějších kapes. Pokud přece jenom zjistíte, že se vám do kufru prostě všechno nevejde, je k dispozici expandér, který navýší objem zavazadla až o 20 % (verze M a L).

Barvy:

barvy_flybirdFLYBIRD omega blue

Rozměry:

L: 77 x 29 x 47 cm / 3,15 kg / 104 – 117 L

M:  67 x 26 x 42  cm / 2,7 kg / 69 – 80 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 38 cm / 1,75  kg / 37 L

 

March Focus

Vychutnejte si své cestovatelské zážitky s textilním kufrem March Focus. Zavazadlo díky svým odlehčeným komponentům a materiálu opravdu skoro nic neváží, můžete si tedy užít cestu bez zbytečného zatěžování se hmotnostními limity.

Odlehčený čtyřkolečkový přesuvný systém snadno mění směr a udržuje stabilitu zavazadla. K plynulému pohybu zavazadla slouží i výsuvná hliníková rukojeť s aretací.

Kufr je možné jednoduše uzamknout pomocí bezpečnostního kombinačního zámku.

Uvnitř je zavazadlo rozděleno do dvou stran a nechybí přihrádka na oblek. Objem kufru lze navíc až o 25 % navýšit díky speciálnímu expanznímu prostoru (verze M a L).

Barvy:

barvy_focusFOCUS

Rozměry:

L: 77 x 29 x 47 cm / 2,8 kg / 107 – 119 L

M:  67 x 26 x 43 cm / 2,3 kg / 79 – 89 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 38 cm / 1,8 kg / 40 L

 

March Go-Go Bag

Při pohledu na March Go-Go Bag vás jistě napadne: Je to kufr nebo sportovní taška? Odpověď zní: obojí! Značka March spojila nejlepší vlastnosti těchto dvou zavazadel v jedno, v Go-Go Bag!

Díky dvěma odolným celogumovým kolečkům se můžete po letištích i jinde pohybovat, jakoby jste měli obyčejný kolečkový kufr. To vám jistě usnadní i odlehčená výsuvná rukojeť s aretací. Při náznaku nesjízdného povrchu není nic jednoduššího, než rukojeť zasunout a kufr vzít za popruhy jako cestovní tašku.

Sbalit si přehledně a systematicky není s Go-Go Bag žádný problém. Vnitřní prostor je členěn jako dvě hlavní kapsy na zip, zároveň je vybaven popruhy, které mohou sloužit jako zajištění složeného oblečení proti mačkání. Obsah kufru pak zabezpečíte sepnutím jezdců zipu visacím zámkem. Důležité maličkosti, které chcete mít při ruce, můžete umístit do tří vnějších kapes na zip.

Barvy:

barvy_gogoGOGOBAG navy

Rozměry:

L: 71 x 35 x 41 cm / 3,5 kg / 101 L

M:  63 x 32 x 36 cm / 3,0 kg / 73 L

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 20 x 33 cm / 2,5 kg / 40 L

 

March Lite

Textilní March Lite oplývá nejen čistým elegantním designem ale i extrémně nízkou hmotností. Malý palubní kufr váží pouhých 1,55 kg a navíc se s ním vejdete do všech palubních norem, protože splňuje regule IATA (IATA – International Air Transport Association, Mezinárodní asociace leteckých dopravců).

Zavazadla disponují čtyřmi hladkými kolečky, která snadno mění směr a rotují v 360°. Manévrovat s kufrem můžete jednoduše díky výsuvné rukojeti s aretačním tlačítkem na madle.

Velký a střední kufr má v zapínání zafixován TSA kombinační zámek. Malý palubní kufr je dodáván s kombinačním visacím zámkem.

Zavazadla March Lite stojí za to i uvnitř. Luxusní interiér je vybaven kompresními popruhy a velkou přední zapínací kapsou. Vnější kapsa na zip skvěle poslouží na maličkosti, které chcete mít při ruce.

Barvy:

lite

black_cognac

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 47 x 30 cm / 2,3 kg / 100 l

M:  67 x 42 x 27 cm  / 2,1 kg / 69,5 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 35 x 20 cm / 1,55 kg / 34,5 l

 

March Polo

March Polo je jednoduše šik. A navíc extrémně lehoučký! Největší kufr váží pouhých 2,2 kg a nejmenší palubní 1,55 kg. Jedná se tedy o jedny z opravdu nejlehčích kufrů. March Polo S splňuje IATA normy pro palubní zavazadla (IATA – International Air Transport Association, Mezinárodní asociace leteckých dopravců).

I přes nízkou hmotnost si ale March Polo zachovává plnou funkčnost a kvalitu. Stabilitu a pohodlný přesun s kufrem zajišťují čtyři kolečka otočná v 360° a teleskopické hliníkové madlo s aretací.

Velký a střední kufr je vybaven TSA kombinačním zámkem. Malý kufr je dodáván s visacím zámkem.

Jednoduché a přehledné balení zajišťuje luxusní interiér s kompresními popruhy a velkou kapsou na zip a dále dvě externí kapsy. Ty se hodí na všechny maličkosti, které chcete mít po cestě při ruce.

Barvy:

polo

hinks

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 2,2 kg / 104 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 2,0 kg / 70,5 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 35 x 20 cm / 1,55 kg / 34,5 l

March Rally

Elegantní a praktický kufr Rally patří do rodiny ultralehkých textilních zavazadel značky March. Kromě nízké hmotnosti patří mezi jeho klady tři přední kapsy, pomocí nichž je možné navýšit kapacitu zavazadla až o 20 % (velikosti M a L). Celkový design kufru ozváštňuje barevný zip na hraně. Díky tomu si své zavazadlo vždy poznáte na první pohled.

Manipulace s kufrem je hračka, protože se pohybuje na čtyřech odlehčených dvoukolečkách, která jsou otočná v 360°. K ovládání slouží výsuvná rukojeť z hliníku s aretačním tlačítkem na madle.

Integrovaný TSA kombinační zámek zajistí bezpečné letecké cestování. Díky navolené číselné trojkombinaci se do kufru dostanete jenom vy a letištní TSA personál, který nebude nucen kufr otevírat násilím. Předejdete tak zbytečnému poničení zavazadla.

Luxusní interiér je vybaven kompresními popruhy a velkou přední kapsou na zip.

Barvy:

rally

zh86j33v-980x2000

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 3,2 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 2,7 kg / 70-83 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 1,9 kg / 37 l

 

March Rolling

Textilní řada March Rolling představuje nepromokavá zavazadla s praktickým řešením vnitřních i vnějších kapes. Cestování s kufry je tedy snadné a pohodlné v každém počasí.

March Rolling se pohybuje po čtyřech designově inovativních a kvalitních kolečkách, která jednoduše mění směr a rotují v 360°. K bezproblémovému manévrování slouží teleskopická rukojeť s aretačním tlačítkem na madle.

Do zapínání velkého a středního kufru je integrován TSA kombinační zámek, který usnadní cestování především těm, kteří se chystají do USA. Malý palubní kufr je dodáván s visacím zámečkem.

Cestovatelé, kteří se snaží pokaždé marně zavřít sbalený kufr a musí přehodnocovat, co je a není opravdová nutnost, budou určitě nadšení z expandéru. Velkému a střednímu kufru tak lze navýšit objem až o 20 %. Interiér zavazadla je vybaven kompresními popruhy a velkou přední kapsou na zip. Externí kapsy skvěle poslouží na maličkosti, které můžete při cestování potřebovat.

Barvy:

rolling

u30xasst-980x2000

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 3,6 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 3,4 kg / 70,5-83,5 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,2 kg / 37,5 l

 

March Shorttrack

Praktický kufr March Shorttrack je ideální zavazadlo na krátké cestování. Má mimořádně chytře vyřešený úložný prostor, je lehký a snadno se s ním manipuluje. Když přičtete ležérně elegantní design dostanete výjimečně praktického pomocníka na každém výletě.

S kufrem lze jednoduše manipulovat pomocí výsuvné rukojeti z hliníku s aretačním tlačítkem na madle. Pohybuje se zcela tiše a hladce po čtyřech odlehčených dvoukolečkách, rotujících v 360°.

Na vrchní straně zapínání můžete uzamknout jezdce zipu v TSA kombinačním zámku. Ten se skvěle hodí jako ochrana před zloději i před případným poničením kufru ze strany letištního personálu.

Sbalit se je s March Shorttrack hračka, protože můžete využít řadu praktických vnějších i vnitřních kapes a kompresních popruhů. Kdybyste se přece jenom nemohli do kufru vejít, stačí použít expandér a navýšit tak objem zavazadla až o 20 % (velikosti M a L).

Barvy:

shorttrack

grey

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 3,4 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm  / 2,8 kg / 70-83 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,0 kg / 37 l

 

March Stardust

S elegantním textilním kufrem March Stardust si užijete opravdu pohodlné cestování. Zavazadlo Stardust se kromě extra nízké hmotnosti může pyšnit praktickou externí kapsou, pohodlnými madly, TSA zámkem a dalšími funkčními prvky, díky kterým bude cestování hračka.

Pojízdný systém kufru tvoří čtyři kvalitní odlehčená dvoukolečka, která se otáčí v 360°. K manipulaci slouží výsuvná rukojeť z hliníku se zabudovaným aretačním tlačítkem.

V zapínání March Stardust je zabudován TSA kombinační zámek. Díky němu se už nebudete muset bát vykradení kufru ani poničení zavazadla při letištní prohlídce.

Prakticky řešený interiér s kapsou na zip a kompresními popruhy umožňuje pohodlné a přehledné sbalení i vybalování. Velikost M a L navíc disponuje expandérem, který navýší objem zavazadla o 20 %.

Barvy:march_stardust_m_kashmir_3_

stardust

Rozměry:

L: 78 x 48 x 30 cm / 3,3 kg / 104-121 l

M:  68 x 42 x 27 cm / 2,8kg / 70-83 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,0 kg / 37 l