Textilní elegán March Carter ze speciální kolekce se vyznačuje především extrémně nízkou hmotností a kvalitním provedením vlastním značce March.

Vybírat můžete hned z několika zajímavých barevných provedení a klasických třech velikostí. Verze kufrů S, M a L se liší nejenom velikostí, ale i provedením. Zatímco jsou kufry M a L vybaveny čtyřmi kolečky, malý palubní kufr S je k dostání ve dvoukolečkové variantě. Počet koleček na zavazadle určuje především způsob manipulace. Dvoukolečkové kufry je možné táhnout za sebou a čtyřkolečkové větší kufry přepravujeme tlačením většinou vedle sebe, po všech čtyřech kolečkách. Oba způsoby přepravy jsou s kvalitními kolečky značky March velmi snadné a intuitivní.

Pro co nejvyšší bezpečnost a jistotu na cestách jsou kufry velikostí M a L vybaveny integrovaným TSA zámkem. Kromě ochrany před neoprávněným vniknutím do vašeho zavazadla tyto zámky umožňují bezproblémovou letištní kontrolu, což oceníte především pokud cestujete například do Spojených států. Palubní kufr je možné zabezpečit pomocí jednoduchého visacího zámečku.

Milovníci suvenýrů a ti, co potřebují extra prostor ocení také expandér. Díky speciálnímu systému zipů je tak možné navýšit objem zavazadla až o 25 %!

Interiér kufru March Carter SE je řešen tzv. oboustranným balícím systémem. To znamená, že je vnitřní prostor přepážkou na zip rozdělen do dvou komor. Takto řešený prostor umožňuje přehlednější ukládání věcí a snadnější orientaci v obsahu zavazadla.

Velikost S splňuje IATA normy pro palubní zavazadla (IATA – International Air Transport Association, Mezinárodní asociace leteckých dopravců).

Barvy:

carterSE

 

 

 

purple

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 30 x 47 cm / 3,0 kg / 107 – 119 L

M:  67 x 27 x 42 cm / 2,5 kg / 79 – 89 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 20 x 35 cm / 1,8 kg / 40 L