Tašky March se vyznačují především kvalitou a praktickým řešením. Jsou vyráběny z nepromokavého a odolného 1680D nylonu, takže své cennosti uchováte v bezpečí i za nepříznivého počasí. Prakticky řešené systémy kapes a přihrádek umožňují přehledné sbalení a přenášení všech důležitých věcí.

March Stow a’way

uk5oi33v-980x2000March Stow a’way je elegantní kabelka na notebook, která může sloužit i jako palubní zavazadlo. Díky kvalitnímu provedení a nepromokavému materiálu ji můžete používat každý den a cítit se pohodlně: kabelka je mimořádně uživatelsky praktická.

Při cestování s kufrem jistě oceníte popruh na zadní část tašky. Stow a´way lze tedy prakticky připevnit k rukojeti kufru a zredukovat tak počet zavazadel.

Kabelka je členěna na dva oddíly a disponuje třemi kapsami na zip. Součástí je i polstrovaná kapsa na notebook (až 13″).

38 x 27 x 15 cm / 0,65 kg

March Take a´way

zcib3mmr-980x2000S kvalitní palubní taškou na notebook March Take a´way bude spokojen i náročný cestovatel. Nepromokavý materiál ochrání nejen váš notebook (až 15″), ale i chytrý telefon a další nezbytnosti.

Tašku Take a´way můžeme nosit hned několika způsoby. Lze ji připevnit k troleji kufru a mít tak o jedno zavazadlo méně, nosit v ruce pomocí vrchního polstrovaného madla nebo využít přídavný ramenní popruh.

Brašna je celkově rozdělena na osm přihrádek a kapes, z nichž jsou čtyři odděleny zipem.

42 x 30 x 10 cm / 1,15 kg

March Get a´way

zhm69jjb-980x2000Malá cestovní taštička March Get a´way je jako stvořená na každodenní používání a skvěle se hodí na všechny maličkosti, které opravdu potřebujete při ruce. Je vhodná na tablet, telefon, klíče, peněženku, doklady atd. Je vyrobená z nepromokavého materiálu, takže si všechny důležitosti uchováte v suchu a bezpečí.

Taška je členěna na šest oddělení, z toho čtyři na zip a dvě otevřená. Do speciálních kapes se vejdou i iPad či tablet (až 9,7″) a chytrý telefon.

26 x 22 x 8 cm / 0,45 kg