Elegantní March Gotthard překvapí svou polypropylenovou odolností navzdory jemnému a křehkému designu. Polypropylen dává schránce kufru také pružnost a jedinečný vzhled.

Řada Gotthard přichází i s praktickým palubním zavazadlem Gotthard Cabin Size, které disponuje přední kapsou na notebook velikosti 15″. Tento oddíl má samostatný vstup a je zamykatelný. K notebooku tedy budete mít rychlý přístup během celé cesty a zároveň ho uchováte v bezpečí před zloději.

Pro ještě větší cestovatelský komfort můžete využít Gotthard Beauty Case. Tento malý polypropylenový kufřík udrží systém nejen ve vašich kosmetických potřebách.

Čtyři originálně řešená kolečka v barvě zavazadla jsou otočná v 360° a zajišťují stabilitu i hladký pojezd. Kufr lze ovládat pomocí výsuvného madla s aretací.

Samozřejmostí se u kufrů March stal i integrovaný TSA kombinační zámek. Ten je při cestách např. do USA naprostou nutností, ale skvěle poslouží i při jiném běžném cestování.

Dvoustranně řešený systém interiéru maximálně usnadní jakékoliv balení. Chytře využít lze i kapsu na zip umístěnou na dělící přepážce.

Povrchová písková struktura chrání kufr před poškrábáním a oděry během cestování.

Barvy:

gotthard_new

 

white

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 52x 30cm / 3,4 kg / 111 l

M:  67 x 46 x 25 cm / 2,8 kg / 70 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm / 2,2 kg / 39 l