Když se spojí nekompromisní kvalita Makrolon polykarbonátu s opravdu neotřelým a luxusním designem, vznikne March Avenue. S tímto kufrem se opravdu nemusíte obávat zapadnutí v davu, potíží s přesunem ani poničení při běžném cestování. Makrolon polykarbonát má jedinečné vlastnosti vhodné právě pro zavazadla tohoto typu. Je ještě lehčí než obyčejný polykarbonát a při vyvíjeném tlaku se spíše prohne než aby praskl, takže si můžete bezstarostně užít cestu.

Bezproblémová manipulace. Kufry March Avenue disponují čtyřmi dvojitými kolečky, která se snadno otáčejí do všech směrů a výborně tak reagují na požadovaný směr jízdy. Manipulovat se zavazadlem je možné pomocí výsuvné rukojeti s aretací.

Bezpečí a jistota. Jezdce zipů kufrů March Avenue lze uzamknout do integrovaného TSA zámku. Díky němu můžete cestovat i například do Spojených států a neobávat se poničení zavazadla při letištní prohlídce ani neoprávněného vniknutí k převáženým věcem.

Přehledný interiér. Do kufru se zabalíte snadno a přehledně pomocí dvoustranně řešeného systému ukládání. Zavazadlo je uvnitř vlastně rozděleno přepážkou na dvě poloviny. Zároveň můžete obsah upevnit pomocí kompresních popruhů, které kromě vypadnutí věcí zabrání například i zmačkání uloženého oblečení. Na přepážce je umístěna další kapsa na zip, vhodná na drobnější náklad nebo složenou košili.

Poškrábání nehrozí. Zavazadla March Avenue jsou díky speciální povrchové úpravě odolná k poškrábání a oděrům, ke kterým dochází při běžné manipulaci s kufrem.

Barvy:

 

navyAvenue17

 

 

 

 

 

 

 

Rozměry:

L: 77 x 29 x 54 cm / 4,1 kg / 108 L

M:  66 x 25 x 46 cm / 3,1 kg / 72 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 21,5 x 35 cm / 2,2 kg / 40 L