Klasický a šik, tak by se dal popsat March Asteroid. Jedinečný šmrnc dává zavazadlu mimo jiné i povrchová úprava. K výběru jsou hned dvě – lesklá a matná, obě zaručují luxusní a originální vzhled.

Snadná a tichá manipulace. Díky čtyřem hinomoto kolečkům je pohyb s kufrem až neobvykle tichý a snadný. Přesun navíc usnadňuje lehká hliníková teleskopická rukojeť s tlačítkem pro její uzamčení.

Odolný a lehký. I když se tato dvě přídavná jména často nespojují, polykarbonát, ze kterého je kufr vyroben, to umožňuje a obě kritéria splňuje. Nemusíte si tedy dále vybírat mezi kufrem, co vydrží a kufrem s nízkou hmotností.

Bezpečí. Integrovaný TSA zámek zaručí bezpečnost a soukromí všech vašich uložených věcí.

Sbalit a jet. Balení je jednoduché, když v něm můžete mít systém. To umožní oboustranný balící systém s hlavní částí na oděvy a dalšími kapsami na zip.

Neustálý vývoj a zlepšování. March Asteroid splňuje normu ISO 9001:2000. ISO je Mezinárodní organizace pro normalizaci (The International Organization for Standardization). Jejím hlavním úkolem je vydávání mezinárodních norem na kvalitu produktů. ISO 9001:2000 je již třetím vydáním normy, které je založené na systému kontrol kvality a zkoušek jakosti daného zboží. Zaručuje neustálý vývoj a vysokou kvalitu produktů pro co možná nejvyšší spokojenost spotřebitelů.

Barvy:

AsteroidASTEROID wine red mettalic mat

 

Rozměry:

L: 77 x 29 x 47 cm / 4,2 kg / 104 L

M:  66 x 26 x 43 cm / 3,5 kg / 72 L

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 22 x 35 cm / 2,7 kg / 41 L